Nd Yavru Kedi Maması

drexssi

arkadaslar nd tavuklu kitten mama aldım 1 kilo ama çok yağlı birbirine yapılıyor kinetik kum gibi aynı güvenilir bit yerden gidip bizzat kendim aldım skt falan da geçmemiş nd mamalar hep mi böyle ilk defa aldım da korktum bi bozuk mu acaba diye

13 CEVAP

Nemli bir yerde kalmış olabilir teşhir ürünü olabilir yani camda güneşe maruz kalmış olabilir

shoto

N&D mamaların orjinalleri 1 KG olarak satılmıyor.1.5,5 ve 10 kg paketleri var.

Hangi siteden aldınız bir de lot numarasını yazıp instagramdan sorarsanız firma hemen dönüş yapuçıyor

starthebudgie

Kedi mamasında öyle mi bilmiyorum ama kuş yemlerinde eğer yem yapışatak akıyorsa bayat demek.Kedi maması öyle mi fiktim yok ama skt geçmiş olabilir mi?tekrar basmışlardır.firmaya mail attınız mı?

Balıklısını kullanıyorum ama yapışık değil. Yağ salma durumları oluyor ama yağlı da değil ambalajının içi

ruthiees

ben nd de hiç öyle bir durum görmedim bence mamada bir sorun vardır

berkeozdede

Nd mama zaten yağlı olur. Fakat Çok fazla Pakette yağ kaşıntısı varsa ve mamalar birbirine yapılıyorsa bunda bir sorun var demektir. Bende kuzulu kullanıyorum Farmiamaya yazdım biraz yağlı benimkide ancak gayet normel dediler çünkü kuzu eti yağlı olurmui

Sselin1

Evet n&d genel olarak yagli. Ama paket sicak bir yerde kalinca yapisma oluyor. Serin yerde muhafaza edilmesi gerekir.

drexssi

1.5 yani yuvarlayarak 1 dedim

drexssi

siteden almadım gidip aldım büyük bir petshoptan

drexssi

nd kullanan biri yazsa, mamanın kendisi mi böyle emin olsam ona göre gidip soracağım

drexssi

tamamdır teşekkür ederim ☺☺

drexssi

teşekkürler