Biraz Dertleşmek İçin

eylullll09

Biraz dertleşmek için yazıyorum. Dün kapı aralık kalmış galiba kedim çıkmış. Saat akşam 9-10'a kadar aradık. Sokak sokak gezdim elimde mama kabıyla. Olmadı bulamadım. Gece pencerenin önünde belki gelir diye bekledim. Sabah tekrar aramaya başladık. Evimizin yakınında yerde bir kedi gördüm. Benim kedimdi. Araba çarpmış galiba. Başından kan akıyordu. Dondum kaldım öyle. Gözümden sakındığım kedim yerde boylu boyunca yatıyordu. Sabah kalktığımdan beri göğsümde bir ağırlık vardı zaten. Başına çöktüm ağlıyorum karşı evden bir kadın çıktı poşet vereyim de çöpe at diyor. Çöpe at ne hiç mi vicdanın yok. Daha dün kucağımda uyuyordu ya dün. Her yerden bir eşyası çıkıyor. Canım yanıyor. Neyse lafı fazla uzattım. Canlarınızı bol bol sevin bol bol vakit geçirin ölümün ne zaman geleceği belli olmuyor. Sonra çok pişman oluyorsunuz. İyi günler dilerim.

16 CEVAP

Kedim yanımda uyuyordu okurken sonuna kadar ağladım :(
Başınız sağolsun

Canann61

Yaa okurken ben ağladım sizi düşünmek bile istemiyorum başınız sağ olsun çok üzüldük inanın.

tyguler

Çok geçmiş olsun. Basıniz sağolsun.
Ama poşet veriyim at da denmez. Hiç mi yüreğin yok. Hiç mi üzülmen yok.
Gerçekten çok üzüldüm. Umarım bir daha hayvan sahiplenirseniz böyle olmaz.
Iyi günler dilerim.

mihriii

başınız sağolsun :(((

siriniko29

Çok üzgünüm başınız sağolsun:((

Buketbayraktar

Okurken boğazım düğümlendi çok üzüldüm başınız sağ olsun

mervedoganay

Üzüntünüzü, acınızı paylaşıyorum :( Gerçekten çok zor. İnsan düşününce bile çok kötü oluyor. Sabır diliyorum.

hilalunsal

Başınız sağolsun:( gerçekten zor durum, sabır diliyorum 🙏 kediniz kaç yaşındaydı acaba ?

Renklipati

Çok üzücü gerçekten zor okudum sonuna kadar basınız sağolsun, bugün yine bir üye kedisi araba çarpma sonucu kaybetmiş, lütfen dikkat edelim heleki bu Mart ayında çok tehlikeli.. Alllah sabır versin cidden boşluğu dolmaz sadece sabır

eylullll09

@hilalunsal 7 aylıktı

eylullll09

Yaşadığım yerden ve insanlarından tiksindim. Bir tanesi evimin önü kan oldu hep kan kokacak derdinde, biri çöpe atma derdinde biraz daha geç kalsam çöpe atacaktı kadın ya. Biri gitmiş babama sen ölsen bu kadar ağlamazlar diye dalga geçiyor. Bazıları hayvanlar bahçelerine girmesin diye zehir sıkıyormuş. Bu mudur insanlığınız bu mudur zicdanınız? Hayret ediyor ve defalarca kez iğreniyorum böyle insanlardan.

pelnztrk

Ya kıyamam sana. Allahım böyle bir dert vermesin acı da. Basın sağolsun. Çöpe at demek nedir ya nasıl insanlar olduk böyle. Can o ya ne kdr sokaktada olsa gömülür 😭

Superisi814

Merhaba,
Acinizi tüm kalbimle paylasiyorum , başiniz sağolsun.😔Ateş düştüğü yeri yakar elbet ancak yaşiyan biri olarak söylüyorum ki , acıya saygi duymak bir insanin yapabiliceği en erdemli davranislardan bence.Anlamaktan söz etmiyorum bile.Pekçokları sevmeyi bilemiyor , bu nedenledir ki o canlarla birlikte yaşamanin lezzetinden kendimizi mahrum birakiyor.Sizin icin dilerim ki yüreginize düsen aci yine bir canin sevgisi ile şifalansin 🐾🐱🙏

Gastronom

Başınız sağolsun 😞

prensesheram

çok üzgünüm gerçekten okurken bile zorlandım. daha geçtiğimiz haftalarda sokakta ilgilendiğim Leyla'yı evin önünde öyle buldum çok zor. başınız sağ olsun 😔