Bu Test Yalan Mı Bilgisi Olan

Kedime bugün bu testi yaptırdım yaklaşık 500 tl verdim (olması gereken rakam mı bilmiyorum bilgisi olan yazabilir mi) bugün birisi test sonclarını görünce BUN/CRE 14 olamaz dedi test yanlış dedi

3 CEVAP

mihriii

Bun yazıyor bizim testte 19-34 aralığında olabilirmiş bizimkş 45 çıkmış veterinerimiz açlık tokluk durumuna göre değişebilir bu değerler normal sizin sonuçlarınız demişti

Cook

Biz de 400 e yaptırmıştık fiyat normal gibi ama doğruluğu hakkında bir şey diyemem

mihriii

biyokimya testi yaptırmıştık biz 150 liraya sizinki daha detaylı sanırım bilmiyorum ama 500 baya abartı geldi