Sahiplenme

lilaaa

Kedimi sahipleneli 4 gün oldu korkuyor hala yanına gidince kaçıyor bizden. Sevdirmek istediği zaman kendisi geliyor ancak ben yanına gidip sevmek istediğimde ısırmaya çalışıyor. Alışma süreci ne kadar sürer, ben mi ona yaklaşmalıyım yoksa kendisi mi benim yanıma gelmeli yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

nil7

Korkuyor olabilir kendi oyun oynamak sevdirmek için geldiğinde ilgilenin sizi o süreçte tanıyacaktır güvenecektir zaten zamanla da nereye gitseniz peşinizde oluyorlar :) birazcik sabir ve güven duygusu sadece 😊

shoto

Ödül maması verin ama üstümme fazla gitmeyin.Kendisi gelsin alışsın

ruthiees

ilk adımı onun atması gerekiyor. yakınlaşmak için sakin yanına gidin ve gözlük bileklik vs varsa onu koklatıp kokunuzu tanımasını sağlayın sonra ip yada kedi oltasıyla oyun oynamaya başlarsanız size alışmaya başlayacaktır