Kedim Çok Saldırgan Neden?

Azra218

Kedim 5 aylık erkek daha kızgınlıkta değil ama bize çok saldırıyor neden acaba kızgınlığı yakın olduğu için mi :(

3 CEVAP

ruthiees

bazen durup dururken elinizi fln ısırdığında oyun oynamak istediği anlamına fln gelebilior diye biliyorum saldırdığında oyun oynarsanız dikkatini dağıtarak önlemiş olursunuz

Oynamak için mi ısırıyor yoksa hırlayıp kızıp mı saldırıyor. Dışarı çıkma ve çiftleşme isteği gibi görüyor ve kızgınlığa girdiğini düşünüyorum

Haceli

erkek kediler genelde kızazanlık döneminde saldırgan oluyorlar