Yoğurt Ciğer

Haceli

arkadaşlar kedilerime az önce yoğurt verdim şimdide ciğer versem sorun olur mu

9 CEVAP

shoto

Sürekli yoğurt ciğer tarzı şeyler vermemek gerek.Uygun fiyatlı bi mama alırsanız daha iyi olur.Sürekli ciğer a vitamini fazlalığı yapar.Yoğurt zaten ek besin.Aç kalmalarından iyidir ama mama daha hesaplı ve daha uzun süre gider.

shoto

Kilo veya 15 kg başına bütceniz nedir.Belki yardımcı olabilirim 😊

shoto

Yoğurt verdiysen başka bişey vermene gerek yok.Zaten mamada yediği için 3 ü birden midesini rahatsız edebilir

Haceli

kedimi mama ile beslemiyorum sokak kedisi versem zehirlenme gibi bişey olur mu

mihriii

olmaz

Haceli

bu ay mama almaya çalışıcam geri dönüşünüz için teşekkürler

Haceli

arkadaşlar teşekkürler ama ben bunu kabül edemem

tyguler

Ciğer yoğurttan değil balık yoğurttan bir şey olmuyor muydu. Cigerle yogurttan bir sey olacagini sanmiyorum

Haceli

Yinede önlemi mi alıyım dedim