Kedim Evden Kaçıyor

ruthiees

kedim devamlı kapı açıldığında dışarı çıkmak
istiyor bugün bodrum kata kadar inmişti bulana kadar aklım çıktı resmen bazen biz çıkarken de kapınin girişini fln koklayıp çıkmak istiyor biraz meraklıda bir kedi sizce sadece meraktan mı yapıyor çok endişeleniyorum

9 CEVAP

kim_possible

kısır değilse ve yetişkin bir kediyse muhtemelen kızgınlıktandır, değilse merak. bizim hayta da bir günde iki kez fırladı gitti, birinde yangın merdiveninde ve birinde de garaj katında bulduk. geceleri miyav havası çekiyor, camdan dışarı bakıyor ve gelmeyecek olan sevgiliyi hasretle gözlüyorsa büyük ihtimalle kızgınlıktadır.

Yaş ? cinsiyet ? kısırlık durumu ?

Renklipati

Bu aralar çok dikkat edin, bugün iki üyenin kedisi kaçtı ve araba çarptı.. meraktan da olabilir Mart ayında danda etkilenmiş olabilirler çünkü sürekli dışardan kedi sesleri geliyor

DoraFiko

Benim kedimin biride aynı durumda. Kısır olmasına rağmen dışardaki hareketliliğin farkında oda çıkmak istiyor. Evden çıkarken bulunduğu odanın kapısını kapıyoruz eve gelmedende evde kim varsa arayıp yine bulunduğu yeri kapatıyoruz. Yoksa son gaz kaçıyor

Haceli

kızgınlığa girmiş olabilir

Buketbayraktar

Kızgınlık olmasa da bizim ki küçüklükten beri öyle merak ediyor ama apartmanda birini görürse ses duyarsa eve geri kaçıyor 6 kat çıkıyorum bazen peşinden

Buketbayraktar

Kızgınlık olmasa da bizim ki küçüklükten beri öyle merak ediyor ama apartmanda birini görürse ses duyarsa eve geri kaçıyor 6 kat çıkıyorum bazen peşinden

ruthiees

kızgınlıktaydı ama bitti fakat bizim sitemizde kediler var birde sadece kızgınlıkla alakalı değil 2 ay önce flnda böyle yapmıştı

drexssi

benim kedim dışarıdan aşırı korkuyor ama merakından kapı açıldığında kaçmaya çalışıyor 3 kere fırladı hatta binanın içine ama dışarı çıksa korkudan altına yapar. yapmışlığı da var 😅