Kedi Aşı Fiyatları Sizin Orda Ne Kadar ?

syuhel

Her ilcede veteriner aşı fiyatlari farklı mi? Veya veterinere gore değişiyor mu?
Sizin götürdüğünü veterinere ic dış parazit , kuduz ve karma aşılarını ne kadara yapıyor? İl olarak neresi?

21 CEVAP

mihriii

bizimki izmirde iç-dış 100 karma 100 diğerlerini bilmiyorum

Meloi

İzmirde iç dış parazit dışındakiler 100 tl

tyguler

Sivas, içdıs parazit profender damla 100tl.
Yarın karma aşı için gideceğiz onu aşıdan sonra bildiririm

Buketbayraktar

Bu yolla birlikte zam geldi dış parazit 50 iç parazit 80 olmuş. 60a /40 tı 2020 de

Buketbayraktar

İstanbul Ataşehir bu arada

Bursa Nilufer (görükle) daha öglen yaptirdim sadece iç 45 tl. Hap olarak yutturdu

aigenc

Giresun içdış damla 60, karma 3 doz toplam 210, kuduz 50

aigenc

Büyük şehirlerde çok pahalıymış oa

tugbaakalem

Antalya, iç parazit 60 dış parazit 60, karma, lösemi ve kuduz aşıları 120 tl

Pufininelifi

Konya, iç-dış parazit 50, karma (tek doz)70, kuduz 80, lösemi (tek doz)100

istanbul topkapida fatıh veteriner kliniğinde iç diş parazit 65 tl

fidanaran

bizde ankara yenimahalle her biri (iç+dış parazit,karma,kuduz) 80 tl

Nadenge

İstanbul/Sultanbeyli karma (tek doz)150 tl, iç-dış parazit toplamı 100 tl, kuduz 120 tl

Buketbayraktar

Küçük şehirlerde ne güzelmiş :) ben 100 e yaptırırken iç dış 130 liraya yaptırıyordu Bi arkadaş başka ilçede İstanbul pahalı maalesef

_zeynep07

Antalya da kuduzu 120’ye yaptırdık biz