Yaş Mama Kapta Ne Kadar Kalabilir?

mihriii

Merhaba yaş mama mama kabında ne kadar süre kalabilir?Ve veterinerimiz kedim diş değiştirdiği için kuru mamayı ıslatabilirsinşz dedi.Islatırsak o da mama kabında ne kadar kalabilir?

6 CEVAP

shoto

Yaş mama kurur uzun durursa.Zayen genelde bir seferde yiyorlar.Porsiyon halinde verin bence

Pufininelifi

Ben tek kullanımlık kapaklı plastik kap kullanıyorum eğer yaş mama vereceksem. Tek seferde yarısını yiyor. 1-2 saat sonrada diğer yarısı bitince kabı atıyorum.

Pufininelifi

Kapaklı kullanırsanız yaş mama kurumuyor

Pufininelifi

Açılan yaş mama buzdolabında 3 gün kalabiliyor. Kabın içinde de sanırım 2-3 saat kalabilir.

mihriii

@pufininelifi teşekkür ederimm

mihriii

@shoto kuru mamayla karıştırıp veriyorum her gün kuru mamayı yerkrn zorlandığı için