Eve Yeni Gelen Kedi

zeynofl

selam arkadaşlar bugün bir kedi sahiplendim eve ilk geldiginde kucagima alip sevdim kumuna koydum daha sonra gezmesi icin bıraktım, dolabin arkasina saklanmis elimi uzatinca tıslayıp pati atıyor. aciktiginda veya tuvaleti geldigince oradan cikar mi? gece orda kalirsa usuyebilir yerler soğuk bide daha cok minik cikmasi icin napabilirim hasta olmasini istemiyorum

2 CEVAP

shoto

Zorla sevmeyin ve üstüne gitmeyin.Yaş mama ödül maması verin zamanla size alışır.

Buketbayraktar

Özgür bırakmanız lazım kumu maması göreceği yakın Bi yerde olsun. Evi keşfetmedi lazım