Ankara’da Hayvan Hastanesi?

pisithecat

6aylik kedimde yogun gingivitis goruldu. antibiyotik tedavisi uygulandi ama kontrol muayenesinde daha da arttigini gordu doktorumuz ve bir hayvan hastanesine gitmemiz gerektigini iletti. neredeyse butun hastanelerin yorumlarina baktim ama kafam cok karisik. oneriniz var mi hemen goturecegim iyi olsun baska bir istegim yok, disetinden parca alinip patalojiye yollanacakmis, daha once yasayaniniz var mi?

4 CEVAP

deniznergis

valla pethospital varmış ankarada çok olumlu yorumlar okuyorum sosyalmedyada başka şehirlerden çok hasta getirildiğini duydum bir inceleyin isterseniz.

fidanaran

batıkentte bir hayvan hastanesi var çevremde giden kişilerden iyi olduğunu duydum. botanik metrosu yakınında.

fidanaran

kedine de çok geçmiş umarım iyileşir en kısa zamanda

pisithecat

cok tesekkur ederim, hemen arayip randevu alacagim