Kısırlaştırma

Kartanesiiii

Dişi kedim bugün kızgınlığa girdi. 5-6 aylık. Veterinerimiz kızgınlıktayken kısırlaştırabilceğimizi söyledi 9 Mart salı günü ameliyatımız var. Gaz anestezi olucak.
Kızgınlıktayken kısırlaştırma hakkındaki düşünceleriniz neler??

4 CEVAP

shoto

Kanama daha fazla oluyor.Kızgınlığım bitmesini bekleyin acil bir durum yoksa

Kartanesiiii

Tahminen ne zaman biter?

Kızgınlıktaki dişi kedinin kısırlaştırılması risk ama bilemedim.

Kartanesiiii

Veteriner hekim ile görüştüm.Salı günü kedimin durmununa bakıcak. Tekrar konuşacağız. Yorumlarınız için teşekkür ederim