Yeni Kedi

lilaaa

Kedimi sahipleneli 4 gün oldu korkuyor hala yanına gidince kaçıyor bizden. Sevdirmek istediği zaman kendisi geliyor ancak ben yanına gidip sevmek istediğimde ısırmaya çalışıyor. Alışma süreci ne kadar sürer, ben mi ona yaklaşmalıyım yoksa kendisi mi benim yanıma gelmeli yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

Adaptasyon problemi yaşıyorsunuz ve 4 gün kısa bir süre. Zorlamayın , acele etmeyin ve sabredin.

Ayrıca ona küçük süprizler yapın :) bkz : ıslak mama.

Canann61

Benim kedimde öyleydi kağıttan top yapıp önüne attım ilgisini çektim öyle öyle alıştı bana

lilaaa

Teşekkürleerr :)