Kızgınlıkta Olan Erkek Kedimin Penisinin Etrafında Siyahlıklar Var

fettahaltuntas

arkadaşlar erkek kedi kızgınlıkta ve penisini çok yalamaya başladı ve bu yalamalar başladıktan sonra benisinin çıktığı yerin dış tabakasında siy şeyler var kir gibi önceden yoktu ne olabilir?

2 CEVAP

Firuzecik

Benim erkek kedimde de oldu ne olduğunu anlamadım. Veterinerde önemli bişey değil dedi. Zaten kısırlaştırdıktan sonra geçti.

Gamsem

Hormenel bir durumuş kısırlaştırınca geçiyor benimkiide öyleydi