Kedi Ödul Maması .

syuhel

Ödül maması şart degil biliyorum ama haftada 1 2 kere vermek istiyorum . Siz ne kullanıyorsunuz? Uygun guzel bir mama var mi
Me-o nun sıvı ödül mamasini kullanan gördüm . Bide Gratiste -migridta satilan ödül mamalari oluyor onlar kotu mu

10 CEVAP

syuhel

Dreamies marka ödül mamasi

berkeozdede

Dreamis ishal yaptı benimkine

drexssi

ya ödül maması çok verilen bir şey olmadığı için bence marka o kadar da önemli değil. dediğiniz gibi hafta da 1 ya da 2 kere veriliyor. lezzetli olması ve kedinize dokunmaması daha önemli bence

drexssi

tabi kediden kediye değişir benim kedimin bünyesi çok kuvvetli bir çok ödül maması aldım hiçbirinde de sorun çıkmadı. zaten çok nadir verdiğim için her defasında farklısını deniyorum o da yeni tatlar deniyor. eğer dreamies yan etki yaptıysa başka bir mama deneyin. marketten bile alabilirsiniz. belki o kedinize çok iyi gelebilir. hiç belli olmaz pahalı olan mama maalesef her zaman sağlıklı olmuyor ucuz da deneyebilirsin ben bir sorun olacağını düşünmüyorum ama yine de siz bilirsiniz

syuhel

@drexssi daha alip denemedim . Alıp deneyeceğim belki bir sorun olmaz

shoto

GimCat Dental kullanıyorum ben

ruthiees

ben meraktan bir dreamies aldım sonradan ishal vs yapmadı sevdide ödül olarak veriyorum sorun yaşamadım sonuçta ödül mamaı abur cubur tarzı birşey aşırı sağlıklı pek bulunacağını düşünmüyorum

tyguler

Dreamies kullanıyoruz biz. Kedim seviyor. Öyle bayılmıyor ama paketin sesini duyarsa da geliyor

Renklipati

Dreamies kullanıyorum zaten pek vermiyorum haftada bir yada iki kez severek yiyor isal yada başka sorun yaşamadım

pisicikimm

Dreamies kullanıyorum ben ve kedim aşşşırı seviyor. Yerken mırlamaya falan başlıyor o derece. Herhangi olumsuz bir etkisini de görmedim.