Aminosol Kaç Günde Etkisini Gösterir ?

Sedakkk

Aminosol kullananlar kaç gün sonra etki gösterir kedime faydası olur yaralarından dolayı bağışıklığı yükselsin diye kullanıyoruz

7 CEVAP

Canann61

Bende kullanıyorum 2 aydır ama gözle görülür bi etki görmedim suyu doya doya içiyor sadece

Renklipati

Kedimde mantar tedavisi sırasında kullandım,hatta şimdi bile haftada bir bazan iki kere veriyorum..etkisini çabuk gösterdi 15 günde mantar illetinden kurtulduk

Sedakkk

@Guldnz umarım bende yaralarından kurtulurum gördükçe çok üzülüyorum

Renklipati

Aslında yara tedavisi için çok etkili Dr animol var denediniz mi bir araştırın derim yorumlar çok olumlu

_zeynep07

Bizim veterinerimiz tavuk ilacı o diyip gülmüştü.Öyle diyince kullanmayı bıraktım ben

Sedakkk

@Canann61 sizin kedinizin de mi yaraları var ?

kim_possible

tavuklardan sığırlara kadar kullanılan bir vitamin, verilen miktar değişiyor. kedimizi alırken önceki ailesi yanında kullandığı vitamin olarak bunu verdi, ne işe yaradığını henüz çözemedim.