Kedim Birkaç Gündür Kusuyor Ve Yorgun Gözüküyor Ayrıca Cok Sakin Bir Kedi Fakat Peçete Parcaladi

trcbuse

şu peçete parçalama ve yeme olayı bugün hatta belki yarım saat önce mutfagima gitmistim kedim önüme bir anda cikti ve garipti yerde havlu peceteyi görünce paramparca bir şekilde kedimden süphelendim tirnak veya dişlerini cok sert bir şekilde geçirmiş olmalı cünkü peçete ölmüş resmen yani kedim cok garip davranıyor korkuyorum 8 yaşında

1 CEVAP

ruthiees

bazen kediler yememeleri gereken şeyleri yiyebiliyorlar mümkün olduğunca yediği yabancı cismi uzak tutmak lazım