Malt Macunu Yerine

aigenc

Herkese merhaba, kedim için şimdilik malt macunu alamıyorum ve muhtemelen çim ekeceğim. Çim kusturuyormuş bu biraz travmatik olabilir kedim için :| Malt yerine geçebilen bir şey var mı? Evde ne yapabilirim?

6 CEVAP

Çim yumakları kusturması için var zaten. Pekmez çok işe yarıyor ki maltların içinde de var .Ama şeker oranı yüksek olması tereddüt yaratıyor

Tabiki daha iyi ama malt yerine dediğin için bunu söyledim. Bide pekmez mi yapıcam ağzıma etti zaten hayatımı kaydırdı herif veririm maltı yesin yeter ya.

Anamla babamla bu kadar uğraşmadım akjdhıoajdhı

Anonymus386040

Gimcat markasının malt tableti var. Eğer kediniz sevmezse mamasının içine koyuyorsunuz farketmeden yiyor. Onu deneyebilirsiniz. Macunlara göre daha uygun fiyatta.

Hem de macunu dene kedi ne var ne yok kussun jaıoajgıoajg hey allahım

aigenc

Bildiğim kadarıyla malt dışkıyla atıyor tüyleri, bu daha iyi olmaz mı? Kusması zararlı değil mi

aigenc

Teşekkür ederim hem pekmezi hem tableti deneyeceğim dıdmslözşsls