Kedi Vitamini

baddem

Anket

GimCat
(23 oy)
Vet's Plus
(1 oy)
Toplam (24 oy)

Kedime şuan GimCat maltını kullanıyorum fakat bitmek üzere. Bakınınca Vet's Plusun fiyatları daha iyi geldi. Bu marka nasıldır?

9 CEVAP

Gimcat.

Bu arada iyi bir mama ve ev yoğurdu ile multivitamin takviyesine çok gerek kalmıyor

Anonymus386040

Bio PetActive markasının vitamin tableti var onu önerebilirim

Zeynepulku

Vitamin takviyesi bağışıklığını güçlendirmek. Fazla vitamin bobreklere zarar. Vet hekiminiz onermedikçe vitamin takviyesi kullanmamalısınız.

tyguler

Ben hiç denemedim ama gimcat ın multi tabletlerinden almayı düşünüyorum. Malta göre fiyatı uygun.

baddem

Maması Proplan sterilised somonlu yeni geçtik bu markaya. Kedimin bağışıklığı genelde düşük mantar ve mantar aşısından kalma yaraları, kulak iltihabı vs. var o yüzden ek bir vitamin kulanmak lazımdır diye düşünüyorum. Ev yoğurdu sık olmasa da ara ara yapıyorum

baddem

Nasıl bir tablet acaba mamaya falan mı katılıyor yoksa hap şeklinde mi?

tyguler

Vets plus benim kedim yemiykr o yüzden gimcat seçerdim.

aysekrzm

vet's plus'ı kedim hiç sevmiyor mamasına karıştırıyorum. gimcat'i gördüğüm kadarıyla her kedi bayılarak yiyor.

Anonymus386040

Hap şeklinde bir tablet. Normal veriyorsunuz işte. Ama bazı kediler yemek istemiyor, ben mesela mamasının içine koyuyorum farkında olmadan yiyor.