Kedi Kakası

Maumau

Merhaba arkadaşlar bugün kedim tuvalete girdi kakasını yapmak için baya bi yapmış poposunda da bi kısım kalmış sinirlenerek koşturdu evin her köşesinde kendini temizledi bu neden olur acaba? Miyavlama vs herhangi bi şey olmadı ama

17 CEVAP

golsahyildirim

Arkadaşımın kedisi de böyle yapıyormuş, ama bir problem gözlemlemedim diyor.😅

Merve203

Poposundan sac, ip falan sarkmis olabilir, o yuzden hizlica kosup yere surtuyolar.

Merve203

Kakasinda kan yoksa ya da ishal degilse sorun yoktur diye biliyorum. Eger bu davranisi tekrarlarsa veterinere goturun. Benim kedimde yapti boyle birkac kez. Sorun olmadi

Buketbayraktar

Kabız olabilir mi peki tam tersi?

pongul

Normal olabilir, saç ip takılır.

Bkz : İSHAL

Maumau

Hayır ishal değil kumuna zaten yapmış bi parça poposunda kalmış sinirlendi o yüzden ishal değildi dışkısı

Maumau

Normalbi durum mu acaba

Maumau

Normalbi durum mu acaba

Maumau

Ya bizimkinde de arada bi oluyo böyle sinirle cıktı poposunda azıcık kaka kalmış onu eve düşürdü şimdi saatlerdir kendini temizliyo rahatsız oldu

Maumau

Upp

Maumau

Belki de tüy yuttu ondan onu çıkartırken oldu tam bilemiyorum da gerçi ama sağlık sorunu değildir dimi?

Maumau

Ikınmış ama tam cıkartamamış o son parçayı tam olarak öyle söyliyim daha net olur. Ama tuvaletine de baya bi yapmış

Maumau

Aa demek ki bazen böyle durumlar söz konusu oluyor. Ben stres yaptım hayvanın poposunu peçeteyle sildim bana küstü bağırdı falan. Korktum acıkcası ya kabız mı oldu dedim ama kakasını da yapmış son parçası düşmemiş

Maumau

Sanmıyorum cünkü kakasının cogu zaten kumdaydı hiç yapmamazlık gibi bi durum yok