Kısırlaştırma

Melisakirez

Merhabalar erkek 1.5 yaşında kedim var bulunduğum yerde çok güvendiğim veterinerlerde yok kısırlaştırmak istiyorum her yer farklı fiyat söylüyor. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum erkek kedisini kısırlaştıran varsa fiyat ve nasıl olduğu konusunda bilgi verirmi

6 CEVAP

Şehir söyler misiniz ?

Melisakirez

Edirne ama merkezde değilim ben Uzunköprü ilçesindeyim

Sizin orayı bilmiyorum fakat bizim burada 300-350 arası yapıyorlar.

Melisakirez

Hadi ya çok iyiymiş öyle olsa zaten yaptırırdım hemen bana 700-800 arası dediler

shoto

Sadece operasyon ücreti yetmez.Testlerde yapılmalı yoksa ameliyatta beklenmeyen bi komplikasyon olabilir.

Melisakirez

Tabiki öyle evet biliyorum onu