Kısırlaştırıldıkdan Sonra

bugün sabah kısırlaştırıldı dişi kedim ameliyat bölgesine bandaj sarıldı eve geldik narkoz etkisi hafif hafif azalıyor ve hareket etmeye çslışıyor yürümeye çalışmasına izin vermeli miyim yoksa bi beze sarıp hareket etmesini azaltmalı mıyım kundak gibi

5 CEVAP

Sselin1

Kedinizi yere koyun soguk zemin olmasin. Yurumeye calisablr cok zorlamyin israrci olursa destek olun adim attiktan sonra buyuk ihtimal dusecektir. Tam kendine gelene kadar yalniz birakmayin. Yattigi yerin yanina kum koyun. Bebek bakim ortusunun uzerine koyablrsniz daha rahat yapar. kedinizin atinada acin altina da cis yapabilr uyurken.

kim_possible

hareketsiz kalmasının da çok hareketli olmasının da iyi olmayacağını okumuştum bir yerde, ama henüz ameliyat olduğu için biraz dinlenmesi iyi olur gibime geliyor. bu konuda tecrübeli birinin yorum yapması daha iyi olur.

hocam daha taze sabah oldu ameliyat çok yürümeye çalışıyor daha tam ayılmadı bizde pusetinin içine koyduk zorlamaz kendini diye 1 2 saat orda kalsa sorun olmaz diye düşünüyorum çiş falan sorun değil temizlenir

ya da şimdi çıkarrtım battaniye üstünde yürümeye çalışıyor battaniyeden çıkınca dikkatli bi şekilde yerine koyuyorum ayılana kadar böyle yapicam

Sselin1

Severek rahatlatin biraz patik yapabilir. Ziplamamasina dikkat. Yavas yavas kendine gelir zaten yaninda olun yeterli. Gecmis olsun.