Dış Parazit Damlası

lekarz

Kedimin dış parazitini yalayamayacağı yere, ensesine yaptım da gözlemliyorum yine de. Kaç saat yalamaması gerekiyor veya kaç saat gözlemleyeyim?

6 CEVAP

Yalayamayacağı yere yapmalıydınız zaten. Sürdüğünüz yere 1 gün dokunmayın derim. tam etki etmesi 40 saati buluyor

Hangi marka parazit ? ve tam olarak nereye sürdünüz ?

Patisini ıslak mendil ile silin ağzına falan götürür mazallah

lekarz

Şu an oyalıyorum ama kaşıdı arka patisiyle?

lekarz

Veteriner Teknovet verdi. Önceden de yapılışını izlemiştim zaten. Tam olarak ensesine sürdüm ama yavru olduğu için yetişkin kedilerde olduğu gibi tüyleriyle gizleyemiyorum.

lekarz

Teşekkür ederim