Poposundan Sıvı

drexssi

kedim dışarıyı izliyordu birden poposundan 2 3 damla sarı bir sıvı aktı. neden olabilir????

8 CEVAP

kim_possible

poposundan aktığına emin misiniz? erkekse ve kızgınlıktaysa koku bırakmayla bir ilgisi olabilir, veterinerinize danışmak en iyisi.

aigenc

Kediniz kısır mı? Eğer değilse belki kızgınlığa girmiş olabilir. Veterinerinize WhatsApp ile sormalısız, mazallah önemli bir şey olabilir

senaau

Kısır değilse sebep belli :)

shoto

Kuyruğu kaldırdıysa koku bırakmadır.Sokakta görebilirsiniz örnekleri.Kuruk kaldırıp polip titreterek 1-2 damla çiş bırakırlar.Nadiren dişi kedilerde yapar ama erkeklerde daha yaygın.

shoto

Polip ne şimdi.Popiş*

meowwallace

Sıvı anal keseden gelmiş olabilir. Koyu renkli bir sıvı mıydı? Anal kese apsesi, enfeksiyon vs. kaynaklı olabilir. Bildiğim kadarıyla anal keselerin doktor tarafından ihtiyaç halinde boşaltılması gerekiyor, salgı birikmesi olmaması için. Ama elbette doğrusunu yalnızca veterineriniz bilir, ki danışmışsınız. Geçmiş olsun, önemli bir şey yoktur umuyorum.

drexssi

evet bizzat gördüm seviyodum o sırada arkasını döndü kuyruğunu kaldırdı ve poposundan sıvı geldi.

hayır kısır değil veterinere danışayım şimdi.

drexssi

veterinere sordum simdi de salgı bezi olabilir dedi. kızgınlıkla popodan gelen sıvı alakalı değil penisten gelseydi kızgınlık belirtisi diyebilirdik dedi.