Kedimde Kulak Uyuzu Var Ve İlacını Alamıyoruz

milunareo

Merhaba. Birkaç ay önce kedime kulak uyuzu tanısı konuldu ve maalesef ilacı çok pahalı olduğu için bütçemiz yetmedi ve alamadık ama kremlerle falan idare ediyorduk iyi geliyordu. Ancak bugün kedimin kulak uyuzu tekrarladı ve kulağından ne olduğunu bilmediğimiz bir sıvı fışkırdı. Çok endişelendik ve kulağına baktığımızda kaşımaktan kanatmıştı ve içi uyuzla doluydu. Temizledik ve krem sürdük ama artık bu illetten kurtulmak istiyoruz. İlaç yerine geçebilecek şeyler ya da maddi açıdan zorlamayacak belli bir tedavisi var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. :(

12 CEVAP

İşe yarar mı bilmiyorum ben başka şeyler için kullandım ama sarı kantaron yağı önerebilirim

kim_possible

ilacın fiyatı ne kadar? belki buradan birkaç gönüllü çıkar ve size yardımcı oluruz.

kim_possible

yeni sahiplendiğim kedime tonla masraf yaptım, bilsem bazı şeyleri ağırdan alıp sizin ilacınıza öncelik verirdim. şurada 5-6 kişi 20 tl civarı yardım etse gerekli meblağ hemen toplanır, ki ben burada böyle duyarlı arkadaşlar olduğunu düşünüyorum. gönüllü arkadaşlar olursa ne kadar yardım edebileceklerini size özelden yazsınlar, para toplandığında siz de gerekli bilgileri bizimle paylaşırsınız.

ezginiko

Bahsettiğiniz krem oridermyl ise biz de kulak uyuzu için onu kullandık ve bitmedi nolur nolmaz diye saklıyorum. Ayrıca uyuz için damla da mevcut elimde. Eğer bunlarsa kullanmanız gerekenler gönderebilirim size.

Renklipati

Çok geçmiş olsun, çok pahalı derken ilacın fiyatı ne kadar ?

Renklipati

Güncel..

asrayildrm

ilacın fiyat ı nedir burdan toplanabilir belki

Tengu

Uyuza elma sirkesi iyi gelir ama siz ilacı almaya çalışın bizde de kulak uyuzu olmuştu damla ve krem kullandık bi de ben elma sirkesiyle sildim 1 ay içinde geçti

milunareo

birkaç ay önce veterinerinimiz 150tl dedi çok pahalı gelmeyebilir ama ailemde çalışan birisi yok ve ilacı almamız çok zor :(

milunareo

5 ay ksdar oldu daha da zamlanmıştır bu zamana kadar

milunareo

çok telekkür ederim geröekten çok duygulandım :')

milunareo

özelden yazdım size♡