Gimcat

tyguler

Anket

Kullan
(10 oy)
Kullanma
(3 oy)
Toplam (13 oy)

Gimcat urinary macun kullananınız var mı. Kedim british o nedenle bu tür hastalıklara yatkın. Felicia kısır somonlu mama kullanıyoruz.
Önlem amaçlı kullanmalı mıyım.

8 CEVAP

tugbaakalem

bence macundan ziyade mamanizi değiştirebilirsiniz, ben felicia almayı düşünmüştüm veterinerim uzun vadede vermememi önermişti

shoto

Kedinize çok fazla ek ürün almak yerine daha kaliteli bir mama alabilirsiniz aöa bence felicia uzum vadede kullanılabilir.O fiyatta en iyisi.Dediğim gibi çok fazla ek ürün yerine daha iyi bir mama alın

İçeriğinde L Triptofan varmış, yani bir çeşit amino asit. Kullanım öncesinde hekiminize danışmanızda fayda, kim bilir belki ihtiyacı bile yoktur.

fayda var*

shoto

Veteriner önermedikçe ve ihtiyaç yoksa bu tarz şeylere gerek yok.Malt gerekli sadece

Gulsu06

Veterinerinize danışmadan vitamin benzeri şeyler kullanmayın ancak malt gerekli. Gimcat'i önerebilirim :) Felicia o fiyatlarda çok iyi mamalardan.

tyguler

Teşekkürler. Çok fazla takviye yapmıyorum. Şu an maşallah sağlıklı. Arada multivitamin, ve malt veriyorum bence çok değil. Bunu da alırsam her gün deģil de haftada 1 falan vermeyi düşünuyorum

tyguler

Teşekkürler. Çok fazla takviye yapmıyorum. Şu an maşallah sağlıklı. Arada multivitamin, ve malt veriyorum bence çok değil. Bunu da alırsam her gün deģil de haftada 1 falan vermeyi düşünuyorum