Scottish Kedim Hasta

bs4534

Kedim 5 aylık fakat aldigimda zaten cok zayifti benden once sahiplenen aile kotu bakmis bir ay oldu kilosu 1400 gr a ulaşti 800gr dan şuan hasta burun akintisi ve hapşırık var onun dısında bir şeyi yok bu durumu yaşayan oldu mu ne yapmaliyim

5 CEVAP

ruthiees

veterinere gitseniz hani

caglaauzun

belki üşütmüş olabilir ama yine de veterinere gitmelisiniz

Varsa azitro antibiotik verin 4-5 gün. Tabiki veterinere gidemiyorsanız. Ama asıl yapmanız gereken şey veterinere gitmek

Uzmo

Veterinere gidin

bs4534

Gittim im**ex kap verdi yarin tekrar gidecegim .tesekkurler arkadaşlar :)