Scottish Kedim Hasta

bs4534

Kedim 5 aylık fakat aldigimda zaten cok zayifti benden once sahiplenen aile kotu bakmis bir ay oldu kilosu 1400 gr a ulaşti 800gr dan şuan hasta burun akintisi ve hapşırık var onun dısında bir şeyi yok bu durumu yaşayan oldu mu ne yapmaliyim

4 CEVAP

aigenc

Soğuk almış olabilir, eğer veterinerinize söylerseniz muhtemelen antibiyotik verir. Fakat bu önemli bir durum da olabilir, veteriner kontrolü şart. Miniğin iyi olacağına inancım tam, geçmiş olsun ฅ^•ﻌ•^ฅ

bs4534

Çok teşekkür ederim bakti immnex yazdi gecmezse gelin dedi 4 gunde bir tik azalma var ama yine ayni sikayetler devam

aigenc

İlaç yan etki yapmış olabilir tabii ama veterinerinize danışmanız daha doğru olur :) Eğer ishal, kusma, halsizlik gibi şeyler yoksa çok endişelenmeyin. Kediler dışarıyı izlerken mermerde oturduğu için oradan bile soğuk kapabiliyorlar, sıcak bir yerde tutmaya çalışın

bs4534

Evet allaha şukur o tarz bi şikayetimiz yok çok teşekkur ederim cevapladıginiz icin :-)