Günün Kritik Sorusunu Soruyorum

tyguler

Mystic mamaya fırsat vereyim mi. Içeriğindeki et oranlari falan çok güzel görünüyor.

  1. Pawpaw la aynı üreticininmiş bu konuda ne düşünüyirsunuz
    2.Bu oranların doğru olmadığını düşünmeyen var mı, varsa neden
    3.Kedime bu sıralar çok mama değişimi yaptık. Bu mamada ishal sorunu çok oluyormuş. Denesem bir zararı olur mu.

10 CEVAP

Anonymus386040

İçeriğinin kesinlikle belirtildiği gibi olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca pawpaw isimli mamada bile gerçek et olduğunu iddia ediyorlar. MÜMKÜN DEĞİL BÖYLE BİR ŞEY.
Zaten Türkiye'de bu denetimlerin aksaklığını hepimiz biliyoruz. Kesinlikle yalan olduğunu düşünüyorum.

shoto

Matisse ve ND gibi düşünün.Nd ve matissede içerik olarak çook ayrı.

Trcnoglum

Ben kullanıyorum yavru kedi için olanı eğer eski mamasıyla beraber geçiş yaparsanız ishal olmaz bizde ishal gibi bir sorun olmadı. Kedim gayet iştahlı yiyor. Yerli olduğundan dolayı fiyatının böyle olduğunu düşünüyorum. İçeriği %100 iyi olan mamalar zaten belli fiyatları da uçmuş halde bu şekilde orta derece bir mamanın muhteşem olmasını bekleyemeyiz nd acana hills gibi yüksek derece mamalar dışındaki tüm mamalarda eksiklik vardır. Fiyat performans olarak iyi bir ürün. Matisse ve Nd' de aynı firma o yüzden firma olarak değil mama olarak bakmak daha iyi

ruthiees

türkiyede denetimler sıkı değil ve ben mystici uzun süre kullanan görmedim

deniznergis

ben o mamanın içeriginde taurin göremedim varmı

1800 mg taurin olduğunu belirtmişler kg başına

tyguler

@deniznergis 1800mg varmış

shoto

Taurin en çöp mamada bile var.Fiyat yerli olduğu için ucuz ve eti bizim aldığımız paraya almıyorlar.Tabi feliciadada gerçek etten elde edilen protein olmasına rağmen fiyat farkı düşündürmüyor değil.1.5 kg alıp kedi üzerinde etkisi gözlemlenebilir.

tyguler

@dilangunduz
türkiyede denetimler sıkılaştırılmalı bu kesinlikle olasi gerek bir şey.
Et artık çok pahalı, o kadar et olmasına rağmen ucuz bir mama. Bundan dolayı merak ettim. Ve kokusunda da hafif kokuyor, gerçek et gibi kokmuyor denmiş. Fiyat ve içerik (gerçekse) çok güzel, ama o içeriğe o fiyat normal gelmedi bana. Ve pawpaw ı geliştirmek daha mantıklı olmaz mıydı?
Açıkçası böyle düşünen düsünmeyen her arkadaşın yorumu benim için değerlidir. Lütfen yorum yazın sizler de

tyguler

Pawpaw kısır somonlu mama içerik:
Hidrolize somon proteini , balık unu, mısır, mısır glüteni, buğday, tavuk yağı, balık yağı, vitaminler ve mineraller .
Mystic kısır mama içerik:
Kurutulmuş ve taze somon ve deniz balığı (%30),kahve rengi pirinç, bezelye, nohut, patates, rafin tavuk yağı, hamsi unu, bira mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik manan oligo sakkaritler, deniz yosunu, avize ağacı özütü, zerdeçal kökü tozu, kabak, havuç, nar, kinoa.

Işte bu iki mama aynı firmanınmiş.