Güvenilir Online Petshoplar Hangileri

Anonymus386040

Merhabalar şu ana kadar hangi sitelerden alışveriş yapıp memnun kaldınız? Bilirsiniz siteler arasında fiyat farkları oluyor, ben de öğrenci olduğumdan dolayı kampanyaları takip etmekteyim sürekli. Memnun kaldığınız siteleri yazarsanız çok sevinirim

18 CEVAP

PofudukLeo

Petlebi dışında , A mazon , marka mama , **********

Gunesyildirimm

Yukarıda yazılanlar hariç ben hepsi buradada ******** isimli satıcıdan nd mama almıştım, en uygun oradaydı ve farminaya mail attım orijinal olduğu söylendi. Onun dışında ****** ve petlebi de orijinallik konusunda sıkıntı çıkmayacak yerler

Gunesyildirimm

Yıldızlı yerler Kirpi pet