Güvenilir Online Petshoplar Hangileri

Anonymus386040

Merhabalar şu ana kadar hangi sitelerden alışveriş yapıp memnun kaldınız? Bilirsiniz siteler arasında fiyat farkları oluyor, ben de öğrenci olduğumdan dolayı kampanyaları takip etmekteyim sürekli. Memnun kaldığınız siteleri yazarsanız çok sevinirim

18 CEVAP

shoto

Site seçeneğü fazla.Ben

Petlebi
Markamma
PetBurad a
Petim ce

Sitelerinden aldım şuana kadar.

aigenc

Site ismi yazarken acı çekiyoruz msldkksmslsös

shoto

Hepsinden memnun kaldım.Yazmamışım onu.Birde evcil al sitesinden aldım o da iyiydi

Renklipati

Gi tti gdyor dan kum aldım satıcı e_ siyah inci torbayı çuvala koymuştu lar paketleme iyiydi fiyatta..mamada gi tti gidiyor,satıcı Taha_ticaret memnun kaldım bunlardan.. ayrıca t r n d yo ldan da alıyorum.. satıcı toptanpet Kuzey pazarlama aklıma gelen bunlar :)

  • ************ - evine mama

tyguler

Ben bi petlebi ile trenddyoldan aldım. Ikiside güzeldi memnun kaldım

kolay

mamaa

mihriii

p e t z z s h o ptan memnun kaldım.G i t t i g i d i y o rda s e p e t e m a m adan da alışveriş yaptım kargo biraz yavaştı ama onun haricinde bir sıkıntı yaşamadım.

Ekinay

PetleBi ,********** ,Kol ay mama bunlar alışveriş yaptığım güvenilir sitelr. Ben genelde royal canin hills gibi markaların sayfasına girip online nerede satılıyor sayfasına bakıyorum orda yazanlar güvenilir demek ki tren d yol a falan güvenemiyorum

Kesinlikle JUEN PET MARKET. Hem online olarak hem de Leventte bulunan 400m2 mağazıyla bütün online siteleri tek geçer. Yıllardır alışveriş yaptığım ve asla pişman olmadığım tek petshop. İşlerini çok profosyonel ve hızlı yapıyorlar. Hem petshop hem de veteriner hizmeti veriyorlar. Bütün pati shiplerinin tercih edeceği tek yer bence.

Tengu

Petim ce, petlebi, **********, ama zon dan alışveriş yapıyorum ben
Tren d yol gibi yerlerde sagte mama olayı çok oluyor satıcıya dikkat etmek gerekiyor

Buketbayraktar

Petlebiden alıyorum ben mama tarzı şeyleri. İletişime yazınca anında arıyorlar. 1 gün sonra geliyor kargom. İlgililer. Zaten hediye ürünlerle birlikte oldukça uyguna gelmiş oluyor. Kumu vancat kullandığım için kendi sitesinden alıyorum onu da direk. T. Rend. Y. O. L gibi sitelerden ancak tasma oyuna vb şeyler aldım acelesi olmayan

tyguler

Kolayymama dan da furminator tarak almıştım o da sorunsuz geldi.

Ko pay mama ve ev i ne mama

Gogomi

Pet—araştır dan aldım iki kere gayet memnun kaldım olmayan ütün için (1.2 tl birşey ) olmadığı için arayıp hemen para iadesi yapıldı ben çöm memnun kaldım gimcat macunları hep oradan aldım normale göre çok uygun