Acill:(

Patialfa

Köpeğim çok saldırgan bir köpek olmaya başladı her yerim sıyrıklar içerisinde şuan Yavru olduğu halde tutunca bırakmıyor büyüyünce düşünemiyorum delirmek üzereyim,
hayır deyipp ondan uzaklaşıyorum çok fazla ısırınca burnunu vuruyorum çünkü bırakmıyor her yerin gerçekten sıyrıklar içerisinde kaldı lütfen yardım eder misin acil olarak şu an 3 aylık kangal,bugün sokakta gezdirirken birden üstüme atladı kolumu tuttu ve bırakmadı köpeklerden hayvanlardan korkmam aslında ama artık korkmaya başlıyorum

9 CEVAP

Policlal

Profesyonel bir destek almanız daha iyi olacaktır. Köpek eğitmenlerinden

Renklipati

Daha 3 aylıkken böyle yapıyor sa korkmakta haklısınız bencede destek gerekiyor neyi var diye uzmandan yardım almak gerekiyor bence

Patialfa

Eğitim merkezleri 5,6 bin lira diyorlar o kadar verebileceğimi sanmıyom :/

Patialfa

Sanmıyorum*

shoto

Yabancı kaynaklardan araştırma yapın bence.Google youtube instagram gibi yerlerde size yardımcı olacak video ve kişiler çıkacaktır

Rgms

Bazı yerlerde online seanslar oluyor seans başına 350 TL gibi

Huyunu bildiğin köpeğini alsaydın kardeşm niye küçük köpek aldın o zaman

Yavru köpeklerin huyu değişebilir gayet normal

blue_hpood

köpek eğitimi hakkında videolar izlemenizi tavsiye ederim. ve eğer gerçekten gerekiyorsa ki bence gerekiyor eğitimcilerden yardım almalısınız. ayrıca burnuna vurmak vs gibi şeyleri çözüm olarak düşünmüyorum. bana kalırsa daha da agresifleştirir. en iyisi youtubedan biraz araştırın. gerekirse eğitimcilere başvurun.