Kuduz Ve Lösemi Aşısı Olmayan Kedi Kısırlaştırılır Mı

aigenc

Herkese merhaba, kedim 5 aylık bir dişi. Lösemi aşısını yaptırmayı düşünmüyorum, kuduz aşısını ise veterinerim istediğim zaman yaptırabileceğimi söyledi ve bunu birkaç ay boyunca yaptıramam. Kısırlaştırmasını yaptıracağım veteriner kafeste hayvan tutmuyor, sadece kedim olacak o süre zarfında. Karma aşısını yaptırdım, kuduz ve lösemi olmadan bir sorun olur mu? Eğer olursa sadece kuduz aşısını yaptırabilirim muhtemelen

8 CEVAP

Kısırlaştırma için bu aşılara gerek yok. Normalde de yok aslında özellikle kediye kuduz aşısına hiç gerek yok

shoto

Kısırlaştırma operasyonu kapsamlı bir klinikte yapılmalı ve mutlaka testler yapılmalı.suzionlineın dişi kedi müjgan kısırlaştırma süreci yazısını okuyun faydalo

Düz masa ne yahu. Musalla taşı falan mı

Veterinerde sahte çıkarsa gör makarayı kjhaqkjdka

aigenc

Birde aklıma takılan başka bir şey var. Hayvan hastanesi 450 TL'ye kısırlaştırma yapıyor, veterinerim ise 350 TL fakat normal bir masanın üzerinde, ameliyat masası değil. Daha önce hayvan hastanesine gitmedim, nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum. Hijyenik olur mu? Bu normal bir şey mi?

aigenc

Kedimin toleransı çok düşük, lösemi aşısını yaptırmak istemiyorum :( kuduzu yaptıracağım ama şimdi değil

aigenc

Hayvan hastanesi daha mantıklı o zaman

aigenc

Kdmdlsösşsk bayağı tezgahın arkası, hayvan hastanesine baktım normal ameliyat maması. Hiç hijyenik gelmedi veteriner bana. Hayvan hastanesi daha iyi