Dişi Kedim Kısırlaştırılmasına Rağmen Kızgınlığa Girdi

karahancat

Dişi kedimizi kısırlaştırdıktan sonra 4.gününde kızgınlığa girdi. Veteriner hekimimiz kedi kızgınlıktayken kısırlaştırma operasyonu yaptıklarını bu yüzden birkaç kez daha kızgınlığa girmesinin normal olduğunu söyledi. İnternette parça kalması ile ilgili makaleler okuduktan sonra içimde korku oluştu. Veteriner hekimin verdiği bilgi doğru mudur böyle bir şey yaşamış olan bilgi verebilir mi çok korkuyorum.

3 CEVAP

Gastronom

Vücutta kalan son hormonlarını kullanıyor diye biliyorum

Tengu

1-2 ay boyunca kızgınlığa girmesi normal kanından hormonlar temizlenmemiş daha
1-2 ay sonra hâlâ kızgınlığa giriyorsa kötü ihtimali düşünebilirisiniz
Ama şimdiden kötü düşünüp kendinizi germeyin şu an kızgınlığa girmesi normal

Kısırlaşır kısırlaşmaz bitmiyor malesef.