Hangi Kedi Tarağını Almalıyım?

ferhat05

Anket

Zampa
(0 oy)
Ferplast
(0 oy)
Karlie
(0 oy)
Karlie 2
(1 oy)
Toplam (1 oy)

Günlük kullanıma uygun, tüyleri iyi toplayan ve güzelleştiren, derisini çizmeyen bir tarak bakıyorum sizce hangisini almalıyım aşağıdakilerden?

(Karlie markasının bir de profesyonel kedi tarağı var.)

5 CEVAP

Tengu

Ben karlie profesyonel kullanıyorum kedimin tüyleri uzun ve iyi topluyor ama diğer karlie nasıldır bilemiyorum

pablopicasso

Bizimki karlie ye benziyor. Ama markasını anımsayamayacağm.

Bir de furminatör ve eldiven tarak kullanıyoruz.

schembri2

Listede yok ama T ren yol a Petzoom yazıp bakmanızı tavsiye ye ederim.

nil7

Ben Lion top uçlu almıştım ama daha 4 aylık yavru büyüdükçe nasıl olcak tüyleri bilmiyorim evde plastikte var ama ben ara ara tarakla tarasamda genelde eldivenle topluyorum cinsi tekir erkek kedi tüyleri düz yaş aldıkça nasıl olur yine bu şekilde mi kalır ? Tarağa fazla gelmiyor tüy 😌

ferhat05

Petlebide de var pet zoom. Ayda iki kez öneriliyor, günlük kullanıma uygun değil. Bilemedim işe yarar mı ki?