Bonacibo Kuzu Etli Kuru Kedi Mamasını Onerir Misisniz ?

Zeynepalex

Merhaba , oglum 3,5 yaşında alerjik ve seçici kısır bir kedi. Nd, Lavital, purina one, felicia gibi mamalarin etli olanını yiyor, bazen severek ,bazen sevmeyerek.. Bonacibo kullananların yorumlarını bekliyorum, mama hakkında ve içerik hakında bilgim var, yerli üretim olduğunuda biliyorum. Ancak tereddüt ettiğim nokta sağlığına ters etki yapar mı acaba ? Tabii her kedi ve bünyesi aynı değil ve veterinerlerin bir çoğuda pahalı olan ithal markalar öneriyor..
Kullanan arkadaşlar, görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum, teşekkürler.

6 CEVAP

asla ve ASLA kullanılmaması gereken bir mama bütçesi olmayanlar bile kullanmasın onun yerine ev yemekleri versin daha iyi (aşağılamak amaçlı söylemiyorum gerçekten daha sağlıklı) kısaca şöyle özetleyeyim market maması

cakilgunes5

Bonaciboyu kedilerim yavruyken 2 3 aylıkken kullanmıştım benim kedilerimde ilk ishal sonra kabızlık yapmıştı kalan mamayi dışardaaki kedilere dokmustum ve 2 gun sürünnmuştu dışarda
benim kedilerim ve dışardaki kediler beğenmedi yani

Anonymus386040

Ben kedime bir süre kullanmıştım. Uzun vadede iyi bir mama değil bence. Benim kedimde bir sorun olmadı yani o zaten kediden kediye değişen bir olay. Ama bence uzun vadede iyi bir mama değil.

Zeynepalex

Ben dışaridaki kediler aliyorum sevdiler, evdekine bir tanidığım tavuklusunu veriyordu çok tüy döktü diye bıraktı ama bu etli olan yeniymiş ondan merak ettim

Zeynepalex

Teşekkür ederim cevaplarınız için :)

Oqrenerde06

Kesinlikle almayın.