Yoldan Her Gelen Geçenin Paçalarına Atlıyor Herkese De Havlıyor

Luckyssss

Bu derdimizi nasıl aşabiliriz gerçekten artık tak etti yani havlama huyunu nasıl en aza indirebiiliriz artık park gibi yerlerde tasmasız gezdirmek istiyorum onu ama bu huyu yüzünden insanlara saldırması yüzünden yapamıyorum bunu

19 CEVAP

Cotontzu_Siri

Kendini kedi sanan bir köpek varsa o Siridir :D

Luckyssss

Anlıyorum ben sadece hayvanları o kadar kısıtlamayı sevmiyorum o yüzden heleki köpüşümü :(

Luckyssss

Belki geçmişte yaşadığı insanlarla olanla alakalı kötü bişey yaşadı ondan da olabilir