Aşı Icın

Kedim 2 aylik ve mantar var suan maddi durumumuz yok. Vetenier 50 liraya ic ve dis parazit birde normal muane 50 lira ama benim maddi durum sıkintı oldugundan belediyede asi yaptirabilirim . Belediyede ic ve dış parazit 23 liraymis .
Belediyelere guven olur mu ?
Kedi icin saglikli olur mu ? Mantar birde
Sadece sokak kedilerine mi bilmiyorum orasini .
Lutfen yazin

7 CEVAP

yasement

Belediye neden 23 lira ucret aliyor ucretsiz olmasi lazim

Cotontzu_Siri

kediniz cins değilse saçını başını dağıtıp götürebilirsiniz :D

kedilikizzz

Belediye sahipli kedilere aşı yapmaz asla

yasement

2 aylikmis yeni aldim sokaktan der yaparlar parazitleri

Denizzzzzz

Belediye sahipli kedilere bakmıyor yada indirimli bakıyor ama siz ben bunu yeni sokakta buldum aaniplenmek istiyorum ama durumum yok diye izah ederseniz belki bir kereliğine yaparlar

Denizzzzzz

Bu arada aşı konuşunda güvenebilirsiniz diğer veterinerle kullanılan ilaçlar ve iğneler aynı

Tesekkur ederim oncelikle bir sorum daha olucak diyelim ki ordaki gorevliler siz bize verin kediyi biz bakalim derse ne olcak bir tane abi o duzelene kadar ben bakicam diyebilirmisim oyle yapsam inanirlarmi acaba ?