İki Dişi Kedi Birbirini Ensesinden Isırıyor

golsahyildirim

Arkadaşlar merhaba, bu sorum sokakta baktığım iki dişi kedi hakkında. Bir tanesi yavru, diğeri 1.5-2 yaşında. Büyük olan sürekli küçük kedinin ensesini ısırıyor, hareket etmesini de engelliyor. Küçük kedi miyavlıyor sürekli kurtulmak için😞 Binanın girişine aldım yavru kediyi, diğerini dışarda bırakmak zorunda kaldım. Bunun nedenini bilen var mı? İki kedi de sıklıkla ilgilendiğim, bazen eve bile aldığım kedilerdi. (Brownie'yi sahiplendiğimden beri eve girmiyorlar.)

2 CEVAP

Ranayilmaz

Büyük kedi hamile olabilir. Bazen hamile kediler yavru kedilere bile saldırabiliyor. Alan oluşturmaya çalışıyorlar

golsahyildirim

Yaa bunu hiç düşünmemiştim😞 Evet hamile olabilir... Peki sürekli böyle engellemem mi gerekiyor?