Millet

159deniz123

yaa arkadaşlar biliyosunuz ramazan başladı ve geçeleri davul çalıyor benim köpegim davul çalınça kakıyor sonra o sestn sonra giri uyumuyor ben uyuyorum beni uyutmuyor bana bagırıyor yatması için napabilirim şundan korkuyorum 1 ay boyunça bu şekilde kakarsa alışır geçeosaatlrde kakmaya diy napıçam bilmiyorum sizin hayvanınınızda böyle yapıyormu yapıyorsa napıyorsunuz

3 CEVAP

Reyyanhan

Aynen alışabilir bu duruma . Davul u duymayacağı bir oda yok mu

Reyyanhan

Davulcuya şey desen :) çocuk uyuyo. Korkup agliyo sonra da uyumuyor. Ben izmir de böyle yapıyordum :)

159deniz123

yani şimdi köpegim benim yanımda yatıyor başka odada yatmıyor havlıyor akşam geçe adama söylerim bakim adamın dinlicegini sanmıyorum ama hadi bakim tşk cnm