Kedimin Cinsi Ne?

aigenc

Herkese merhaba, kedimin Ankara kedisi kırması olduğunu düşünüyorum. Göz yapısı, ağız yapısı ve karakteri benziyor. Tüyleri uzun ama calico deseni var aynı zamanda. Sizce nedir?

Not: Cins kedi hayranı değilim, hepsi can, hepsi harika varlıklar. Sadece beni yanlış anlamayın lütfen, merakımdan soruyorum.

10 CEVAP

aigenc

Yani, sokaktan sahiplendim ve bilmemem bence çok normal :D Cinsi önemli değil sadece merak ettim

kedinizin cinsini nssıl bilmiyon🤣

kim_possible

tekir kediler birçok cinsin birleşiminden oluşur ve bazen bir cins dış görünüşte baskın olabilir. sizin minnoş da deseni dışında ankara kedisine benziyor.

Buketbayraktar

Annemin kedisine aşırı benziyor sadece onun sarman renkleri var aralarda ve kuyrukta. Kesinlikle ruhu sarman ama yemek aşığı Bi garfield :) tekir kedilerin çoğu başka genler taşıyor melez aslında hepsi o yüzden tekir demek daha doğru

Melez tekir diyelim

canzflow

Tekir gibi duruyor

tekir bencE

Hlykls

Tekir

aigenc

Sanırım

aigenc

Anladım, çok teşekkür ederim :)