Spanish Cocker'ım Var Mama Öneriniz Nedir ?

Haziran'da 2 yaşında olacak yavrudan beri mamayı zar zor sevdirdik

2 CEVAP

Cotontzu_Siri

acana öneririm, genelde cockerlar hiperaktiftir sizinki de öyleyse orijen de kullanabilirsiniz

burcuutoo

maşallah :) Mamaya geçiş için veterinerler kademeli bir geçişi önerir bu konuda internette araştırma yaparsanız birçok bilgi edinebilirsiniz veya bir veteriner yardımına başvurabilirsiniz. Onun dışında biz ilk mamamız olarak Bozita'yı seçmiştik yaklaşık 1,5 yıldır da kullanıyoruz, bir sıkıntımız şikayetimiz olmadı. Tavisye edebileceğim bir mama.