Kedim Güneş

KEDİMİ KISIRLAŞTIRALI 2 hafta oldu KARNINDA HALA ZIMBA DİKİŞİ DURUYOR O KENDİLİĞİNDEN NE ZAMAN DÜŞÜCEK,BİRDE YENİ KISIRLAŞTIRDIĞIM İÇİN ÖNERECEĞİNİZ KALİTELİKURU MAMA VARMIDIR YAŞ MAMA OLARAK ANİMONDA VERİYORUM

3 CEVAP

kim_possible

üst segmentte güzel mamalar: acana, orijen, nd, britcare, naturea, bozita (fiyat olarak bir tık uygun)

orta segmentte güzel mamalar: prochoice (bundan pek emin değilim), felicia, golosi, mystic

alt segmentte mamalara geçmiyorum çünkü hiçbiri kaliteli değil.

Teşekkürler sizin en iyisi dediğiniz hangisidir?

Nadenge

Kaliteli mamalar arasında Nd’yi kullanan daha çok kişi var çünkü bu kulvarda fiyat/performans ürünü. Bütçeniz elverişliyse Nd kullanabilirsiniz hem protein kaynağıyla hem vitamin eklemeleriyle takviye yapmanıza gerek kalmayacaktır.