Yavru Kedi Bakımı

ygzkptn

Yavru kedi bakımı ile ilgili herşeyi açıklama yapar mısınız?

2 CEVAP

ygzkptn

Acil

silaninannesi

Annesinden tuvaletini yapmayi ogrenmistir. Zorluk cekmezsin. Ama yine de kontrol et ne yapiyor ne ediyor kendini temizleyebiliyor mu felan... sonra islak mendille dolasirsin benim gibi. Birkac gun evi kesfetsin ilgilen ama kactigi zaman da pesinden kosup illa birada duracaksin deme. Sadece gozun uzerinde olsun. Her kokuyu bilsin. Yumurta sarisi yedir. Genelde sevmezler kediler. elinle yedir. Kedi mamasini cok yemesine izin verme ishal yapabilir ya da surekli kakasini yapar. Banyoya sokma kediler sevmezler.bir de olur olmadik gidalar verme. Baharatli seyler yagli seyler kesinlikle yedirme. Enfeksiyon kapar. Disariya cikarttigin zaman biryerleri yalamasina da izin verme