Kedim Koştuğu Zaman Nefes Nefese Kalıyor

AysenBirgil

Kedim günün bazı zamanları çok dinamik oluyor evin her yerini koşarak geziyor sonra da ağzı açık bir şekilde nefes alıp veriyor 10 sn falan. Bu bana normal gibi geliyor ama çok pimpirikli olduğum için buraya da sormak istedim :/

3 CEVAP

ehe

benimkiside çok oynatınca köpek gibi dili dışarıda nefes alıp vermeye başlıyor

pisicikimm

Bence de normal. Eğer iştahında ve hareketlerinde anormal bir durum yoksa sorun da yoktur.

drexssi

benim de kedim öyle. alışkın değildir koşmaya her gün koşturun dediler ama buna rağmen sadece 1 dk koşsa bilr nefrs nefese kalıyor. bilmiyorum bana pek normal gelmiyor çabuk yorulması acaba kalbinde ya da ciğerlerinde bir şey var mıdır diye düşünüyorum ama herkes normal diyor ben yine de korkuyorum