Kedim Kızgınlık Döneminde Nasıl Basederim

SelaOzan

Dişi kedim kızgınlık dönemine girdi bu dönem nasıl atlatılır bırde horman iğneleri yararlı mı

4 CEVAP

pisicikimm

Hormon iğnelerinin ileride birtakım hastalıklara neden olduğunu okumuştum. Kedinizle oynayabildiğiniz kadar oynayın ve onu yorun.Böylece sık sık uyur. Dişi kediler bu dönemde özellikle çok fazla ilgi ve şefkat beklerler. Kısacası bir tık fazla ilgi göstererek bu dönemi atlatabilirsiniz.

Buketbayraktar

İğneler çok zararlı yaptırmayın. Makul olan kısırlaştırmaktır 5 10 güne geçer

Gastronom

İlk kizginligi geçtikten hemen sonra kisirlastirin yoksa rahim iltihabı olma riskleri var

_zeynep07

Kızgınlığının geçmesini bekleyip kısırlaştırmak en mantıklı yol.