Bağışıklık Güçlendirici

MinnaNur

Kedilerimin bağışıklığını güçlendirmek istiyorum fakat maddi durumum kısıtlı iyi mama alamıyorum 4 yaşında kedilerim immuneks ya da polivit kullansak kaç günde bir ve kaç ml bir bilginiz öneriniz var mı

6 CEVAP

busraelif7

Gittiğim her veteriner bana immuneks şurup günde 0,5 ml önermişti içindeki bitki çok fazla c vitamini içeriyor

melist35

şurubu içirmeniz biraz zor olur. gimcat veya bio petactive multivitamin alabilirsiniz

melist35

macun şeklinde olanlardan

mihriii

imunekstw şeker var immun44de yokmuş ona bakabilirsiniz

İmuneks tablet olarak verebilirsiniz.

shoto

Bu tatz vitamin almak yerüne kaliteli mama alın.Veterinerlerede sorsanız sağlık sorunu olmadıkça bu tarz şurup verilmesini tavsiye etmez.Bu tatz ürünler veterinere danışılmadan kullanılmamalı.