Açık Yaralar Oluşuyor

Patialfa

Annemler Mersin'e gidicekti ama köpeğimde yaralar olmaya başladı veterinere götürdüler sonrada gittiler ben tekim ama yarar çoğaldı annemler yok evden çıkamıyorum ve ilacı sürdükten sonra ısırıyo yarayı kabuk tutmuyor annemler 1,2 gün sonra gelicek o zaman bidaha gotouecez ama şuanlik yapabileceğim birşey varmı mantar dedi veteriner

4 CEVAP

gozdeyilmaz

Hekiminizden rica etseniz ya da evde hizmet veren bir hekimle görüşseniz yaralar ciddi çünkü eğer ki mantarsa zaten yayılır ki yayılmış. İlaç uygulamasında boyunluk takılması gerekiyor başka türlü olmaz hem ilacı yalaması ona da zararlı şu an ne kullanıyorsunuz

blue_hpood

bunlar ciddi yaralara benziyor, tavsiyem veterinere götürmeniz. eminim sorun olmayacaktır.

İlerlemeden veterinere gösterin

Patialfa

Gozdeyilmaz fensitil kullanın dedi veteriner