Kedim Kaç Aylıktır?

pisicikimm

İlk sahiplendiğimde onun kaç aylık olduğunu bilmiyordum sadece 2 aylık falandır diye tahmin etmiştim. Onu sahipleneli de 2 ay oldu. Yani tahminimce 4 aylık falan. Yeni diş dökmeye de başladı,aynı zamanda kızgınlığa da girdi sanırım.Kedim biraz minyon tipli olduğu için küçük duruyor gibi sanki. Siz ne diyorsunuz?

5 CEVAP

tyguler

Hayir kızgınlığa girmesi için ille 5-6 aylık olmasına gerek yok 4 aylıkken de girebilir 10 aylıkken de

drexssi

kızana girmisse 5 6 aylık veya daha fazladıt

_zeynep07

Evde yaşayan kedilerde kızgınlık dönemi 4 aya kadar düşebiliyor.Benim kendi kedim ilk kızgınlığını 4 buçuk aylıkken geçirdi mesela.
6 aylık olunca da kısırlaştırdık

Buketbayraktar

Veteriner dişlerine bakıp söyleyebiliyor kaç aylık olduğunu doğru sonuç o olur :)

pisicikimm

Haydaa resimler yüklenmemiş