Kedi Kan Alımı

Canann61

Arkadaşlar kedime kan testi yaptırmak istiyorum kustugu ve yemediği için sonuçlarda her şey belli olur mu

7 CEVAP

Cook

Hayır olmaz.Kanda sadece bakteriyel ya da viral bir enfeksiyon kaynaklı kusma varsa bunları görürsünüz.Yabancı cisim vb şeyler varsa röntgen çekilmesi lazım.Lütfen artık müdahale edin,günlerdir soru açıyorsunuz.Daha bilgili bir veterinere gidin.

Kan testi yol gösterirmiş sadece yani her şey belli olmaz. ek tahliller gerekebilir

nostras

Mutlaka veterinize danışın bu konuda.

Ayseenur10

Kaç gündür burada soracağınıza veteriner hekime götürseniz belki teste bile gerek kalmayacaktı. 4 gündür kedinin yemeyip içmediğini kustuğunu yazıyorsunuz?

Canann61

Ayşenur hanım kedi zaten kaç gündür klinikte bilmediğiniz yere gereksiz yorum yapmayın doktor kan almadığı için soruyorum umarım anlamışsınızdır

Ysmnalmc

Kanda çıkmayan bir sürü hastalık var hepsinin ayrı testleri var. Kan sonucundan herhangi bir sıkıntı var mı onu anlıyorlar sonra şüphelendiklere şeye göre farklı testler yapabilirler.

Canann61

Sorun çözüldü